17.6.14

Tatil Aşkı - Love of Summer

Kapadokya

Ayy ayy ayy!!! ne gelmez yazmış kardeşim ya! Valla gözlerimiz yollarda kaldı. Yağmur bereket ama yazı, güneşi, sahili, deniz de özlemedik değil yani :) 
Ben öyle 5 yıldızlı otele gideyim de her istediğim ayağıma gelsin tarzında tatillerden hoşlanmadığım için kendime bolca alternatif bulabiliyorum. Mesela kapadokya turu yapmak muhteşem olabilir. Hem havalar da cehennem sıcağı olmadan önce gitmek akıl karı. Kafaya koydum gideceğim ben buraya arkadaş! Özellikle Tolga Çevik'in Patron Mutlu Son İstiyor filmini izledikten sonra bi heves aldı beni. 

Dudhsagar Fall

Böyle şelaleler, çaylar, dereler hele bir de bu kadar yeşil içinden akıp gidiyorsa tam benlik. Burada yaşayabilirim :) Tren yolculuğu da en sevdiğim ;) Kardeşimle Ankara'dan Kars'a kadar trenle gittiğimiz bir maceramız var. (Evet kardeşimi çok özledim, neyse ki gelmesine az kaldı)

Kefalonia

Evet biliyorum çok güzel gözüküyor, hı hı biliyorum şimdi orada olmak vardı. Kısmet anacım bi gün gideriz biz de? 2 yıl önce buraya çok benzeyen bi yerde kamp kurmuştuk. İnsan eli değmemiş bir yerdi. Gece hiç bir ışık yok, araba sesi yok, etrafta köpekler, tavuklar, atlar... Hem de Antalyada :) Oraya tekrar gitmeyi çokk istiyorum!!

İşte böyle tatil planları yapmak çok güzel ,umarım gitmek de nasip olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder